Модель: RTF14000300189A
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Індуктивність
1.28 Гн
Бренд
RTR Energia
Випробувальна напруга
4000 В
Виробник
RTR Energía S.L.
Втрати
160 Вт
RTF14000300189A Детюнинговий реактор 30 KVAR 400V 7% FOIL Антирезонансні (детюнінгові) низьковольтні дроселі для захисту конденсаторів від впливу вищих гармонічних складових. Виготовляються з обвитками : провід або фольга. Коефіцієнт розлаштування 7%(189Гц), 14%(134Гц), 5,67%(210Гц). Підключаються послідовно з конденсатором. Конденсатор має бути узгоджений з дроселем по ємності (утворювати резонансний контур певної частоти) та по напрузі. Дроселі мають давачі температури з нормально замкнутим контактом. Лінійність 1,8In
Characteristics
Індуктивність
1.28 Гн
Бренд
RTR Energia
Випробувальна напруга
4000 В
Виробник
RTR Energía S.L.
Втрати
160 Вт
Габаритні розміри
Див інструкцію або креслення мм
Кількість фаз
3
Країна походження
Іспанія
Країна реєстрації бренду
Іспанія
Матеріал обмотки
алюм. фольга
Номінальна напруга
400 В
Номінальна потужність, кВАр
30
Перевантаження
1.07 In А
Резонансна частота
189Гц (7%)