ABL8RPS24050 БЛОК ЖИВЛЕННЯ УНІВЕРСАЛЬНИЙ 24В 5A
Модель:
ABL8RPS24050
Есть в наличии
Характеристики:
(смотреть все)
COS
19GP-INDAPO
Бренд
Schneider Electric
Виробник
Schneider Electric
Висота
143 мм