Модель: BR40P/2325C
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
4000 А
Товщина
30 мм
Ширина
150 мм
Довжина
2325 мм
BR40P/2325C профільна мідна шина 30х150х2325 мм для систем розподілу до 4000А
Characteristics
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
4000 А
Товщина
30 мм
Ширина
150 мм
Довжина
2325 мм
∆T 30 °C
3953 A
∆T 50 °C
4563 A