Модель: BR25P/2325C
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
2500 А
Товщина
30 мм
Ширина
100 мм
Довжина
2325 мм
BR25P/2325C профільна мідна шина 30х100х2325 мм для систем розподілу до 2500А
Characteristics
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
2500 А
Товщина
30 мм
Ширина
100 мм
Довжина
2325 мм
∆T 30 °C
2475 A
∆T 50 °C
2957 A