Модель: BA20P/2325
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
2000 А
Товщина
30 мм
Ширина
100 мм
Довжина
2325 мм
BA20P/2325 профільна алюмінієва шина 30х100х2325 мм для систем розподілу до 2000А
Characteristics
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
2000 А
Товщина
30 мм
Ширина
100 мм
Довжина
2325 мм
∆T 30 °C
2108 A
∆T 50 °C
2739 A