Модель: BA40P/5/1830
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
4000 А
Товщина
30 мм
Ширина
180 мм
Довжина
1830 мм
BA40P/5/1830 профільна алюмінієва шина (нейтральна) 30х180х1830 мм для систем розподілу до 4000А
Characteristics
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
4000 А
Товщина
30 мм
Ширина
180 мм
Довжина
1830 мм
∆T 30 °C
3303 A
∆T 50 °C
3562 A