Модель: 1904125S
Втрати
101 Вт
Діаметр
85 мм
1904125S Запобіжник 7,2кВ 125А з бойком 80N L=192мм*
Втрати
101 Вт
Діаметр
85 мм
Довжина
192 мм
Номінальна напруга
7.2 В
Номінальний струм
125 А
Температура експлуатації
-40...+40 °C