Модель: ECX 3055N-24L
Діаметр кріпильного отвору
0.75 ... 2.5 мм
Італія
ECX 3055N-24L Світлодіодна лампа 24В AC/DC біла
Діаметр кріпильного отвору
0.75 ... 2.5 мм
Монтажне положення
На панель
Робоча напруга
24
Температура експлуатації
-25...+70 °C