Модель: ECX 3055N-230L
Діаметр кріпильного отвору
0.75 ... 2.5 мм
Італія
ECX 3055N-230L Світлодіодна лампа 230В AC біла*
Діаметр кріпильного отвору
0.75 ... 2.5 мм
Монтажне положення
На панель
Робоча напруга
230
Температура експлуатації
-25...+70 °C