Модель: ECX 3051N-230L
Есть в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
COMEPI
Гарантійний термін
12 місяців
Діаметр кріпильного отвору
0.75 ... 2.5 мм
Колір
Червоний
Країна походження
Італія
ECX 3051N-230L Світлодіодна лампа 230В AC червона
Characteristics
Бренд
COMEPI
Гарантійний термін
12 місяців
Діаметр кріпильного отвору
0.75 ... 2.5 мм
Колір
Червоний
Країна походження
Італія
Країна реєстрації бренду
Матеріал
Пластик
Монтажне положення
На панель
Робоча напруга
230
Стандарти
CE, cULus, IMQ, EAC
Ступінь захисту
IP20
Температура експлуатації
-25...+70 °C