Модель: 1904100S
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
Italweber
Відключаюча здатність
50 кА
Вага
2.7 кг
Втрати
66 Вт
Діаметр
85 мм
1904100S Запобіжник 7,2кВ 100А з бойком 80N L=192мм
Characteristics
Бренд
Italweber
Відключаюча здатність
50 кА
Вага
2.7 кг
Втрати
66 Вт
Діаметр
85 мм
Довжина
192 мм
Контакти
срібло
Країна походження
Італія
Країна реєстрації бренду
Італія
Матеріал корпусу
кераміка
Номінальна напруга
7.2 В
Номінальний струм
100 А
Стандарти
CEI 32-3, IEC 60282-1, DIN 43625
Температура експлуатації
-40...+40 °C