Модель: UM-S51230M
Інтерфейси зв'язку
ні
Електричний ресурс
8000 цикли
Кількість комутації за годину
120 шт/год
Країна походження
Іспанія
UM-S51230M Мотор-привід 2000-3150A 230В AC
Characteristics
Інтерфейси зв'язку
ні
Електричний ресурс
8000 цикли
Кількість комутації за годину
120 шт/год
Напруга живлення
230 В
1 А
Переріз кабеля приєднання
Живлення 1.5–2.5; сигналізація 1.5 мм²
Температура експлуатації
-25...+55 °C