Модель: UM-C45230MV
Інтерфейси зв'язку
MODBUS
Вага
4.4 кг
Електричний ресурс
3000 цикли
Кількість комутації за годину
20 шт/год
UM-C45230MV* Мотор-привід 1600-2000A
Characteristics
Інтерфейси зв'язку
MODBUS
Вага
4.4 кг
Електричний ресурс
3000 цикли
Кількість комутації за годину
20 шт/год
Напруга живлення
230 В
4 А
Переріз кабеля приєднання
Живлення 1.5–2.5; сигналізація 1.5 мм²
Температура експлуатації
-25...+55 °C