Модель: UM-C1A230Z
Інтерфейси зв'язку
ні
Вага
1.8 кг
Електричний ресурс
8000 цикли
Кількість комутації за годину
120 шт/год
Основні переваги та характеристики:
- Швидке та точне спрацьовування
- Висока механічна та електрична зносостійкість
- Підтримка різних номінальних струмів (від 100A до 3150A)
- Живлення від мережі змінного струму 230V (залежно від моделі)
Characteristics
Інтерфейси зв'язку
ні
Вага
1.8 кг
Електричний ресурс
8000 цикли
Кількість комутації за годину
120 шт/год
Напруга живлення
230 В
1 А
Переріз кабеля приєднання
Живлення 1.5–2.5; сигналізація 1.5 мм²
Температура експлуатації
-25...+55 °C