Модель: UM-C0A230ZVPJ9
Есть в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Інтерфейси зв'язку
ні
Бренд
Vector VS
Вага
1.8 кг
Електричний ресурс
8000 цикли
Кількість комутації за годину
120 шт/год
UM-C0A230ZVPJ9 Мотор-привід 125-400A
Characteristics
Інтерфейси зв'язку
ні
Бренд
Vector VS
Вага
1.8 кг
Електричний ресурс
8000 цикли
Кількість комутації за годину
120 шт/год
Країна походження
Іспанія
Країна реєстрації бренду
Україна
Напруга живлення
230 В
Наявність контролера
Ні
Номінальний струм запобіжника (внутрішнього)
1 А
Переріз кабеля приєднання
Живлення 1.5–2.5; сигналізація 1.5 мм²
Стандарти
IEC 60947-3
Температура експлуатації
-25...+55 °C