Модель: X96MCC1MOX24L
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
A
96 мм
B
91 мм
C
92 мм
D
46 мм
Бренд
FRER
X96MCC1MOX24L Лінійна напруга 24 В постійного струму, допоміжне джерело живлення 20-60 В
Characteristics
A
96 мм
B
91 мм
C
92 мм
D
46 мм
Бренд
FRER
Випробувальна напруга
2 кВ, 50 Гц – 60 с
Вхід
24 В
Габаритні розміри
96 × 96 мм
Клас точності
1.5
Короткочасне перевантаження
2 Un
Країна походження
Італія
Країна реєстрації бренду
Італія
Напруга ізоляції
600 В
Розворот шкали
90˚
Серія
X...MCC
Стандарти
CEI-DIN-VDE-IEC
Ступінь захисту корпусу
52/0 IP
Температура експлуатації
-10...+50 °C
Температура зберігання
-30...+70 °C