Модель: RTF14402500189A
Індуктивність
0.93+0.93 м Гн
Випробувальна напруга
4000 В
Втрати
180+180 Вт
RTF14402500189A Детюнинговий реактор 2*50 KVAR 440V 7% FOIL Антирезонансні (детюнінгові) низьковольтні дроселі для захисту конденсаторів від впливу вищих гармонічних складових. Виготовляються з обвитками : провід або фольга. Коефіцієнт розлаштування 7%(189Гц), 14%(134Гц), 5,67%(210Гц). Підключаються послідовно з конденсатором. Конденсатор має бути узгоджений з дроселем по ємності (утворювати резонансний контур певної частоти) та по напрузі. Дроселі мають давачі температури з нормально замкнутим контактом. Лінійність 1,8In
Випробувальна напруга
4000 В
Втрати
180+180 Вт
Номінальна напруга
440 В
Резонансна частота
189Гц (7%)