Модель: RTF14400500189A
Есть в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Індуктивність
0.93 м Гн
Випробувальна напруга
4000 В
Втрати
180 Вт
RTF14400500189A Детюнинговий реактор 50 KVAR 440V 7% FOIL Антирезонансні (детюнінгові) низьковольтні дроселі для захисту конденсаторів від впливу вищих гармонічних складових. Виготовляються з обвитками : провід або фольга. Коефіцієнт розлаштування 7%(189Гц), 14%(134Гц), 5,67%(210Гц). Підключаються послідовно з конденсатором. Конденсатор має бути узгоджений з дроселем по ємності (утворювати резонансний контур певної частоти) та по напрузі. Дроселі мають давачі температури з нормально замкнутим контактом. Лінійність 1,8In
Characteristics
Індуктивність
0.93 м Гн
Випробувальна напруга
4000 В
Втрати
180 Вт
Номінальна напруга
440 В
Номінальна потужність, кВАр
50
Резонансна частота
189Гц (7%)