Модель: RTF04400050189A
Індуктивність
9.28 м Гн
Випробувальна напруга
4000 В
Втрати
40 Вт
RTF04400050189A Детюнинговий реактор 5 KVAR 440V 7% WIRE. Антирезонансні (детюнінгові) низьковольтні дроселі для захисту конденсаторів від впливу вищих гармонічних складових. Виготовляються з обвитками : провід або фольга. Коефіцієнт розлаштування 7%(189Гц), 14%(134Гц), 5,67%(210Гц). Підключаються послідовно з конденсатором. Конденсатор має бути узгоджений з дроселем по ємності (утворювати резонансний контур певної частоти) та по напрузі. Дроселі мають давачі температури з нормально замкнутим контактом. Лінійність 1,8In
Characteristics
Індуктивність
9.28 м Гн
Випробувальна напруга
4000 В
Втрати
40 Вт
Матеріал обмотки
алюм. провід
Номінальна напруга
440 В
Номінальна потужність, кВАр
5
Резонансна частота
189Гц (7%)