Модель: RTF040005001345
Індуктивність
1.66 м Гн
Випробувальна напруга
4000 В
Втрати
320 Вт
RTF040005001345 Дросель для фільтрації 50.0 кВАр 400В 14%*. Антирезонансні (детюнінгові) низьковольтні дроселі для захисту конденсаторів від впливу вищих гармонічних складових. Виготовляються з обвитками : провід або фольга. Коефіцієнт розлаштування 7%(189Гц), 14%(134Гц), 5,67%(210Гц). Підключаються послідовно з конденсатором. Конденсатор має бути узгоджений з дроселем по ємності (утворювати резонансний контур певної частоти) та по напрузі. Дроселі мають давачі температури з нормально замкнутим контактом. Лінійність 1,8In
Characteristics
Індуктивність
1.66 м Гн
Випробувальна напруга
4000 В
Втрати
320 Вт
Матеріал обмотки
мідний провід
Номінальна напруга
400 В
Номінальна потужність, кВАр
50
Резонансна частота
134Гц (14%)