Модель: RTF04000025134A
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Індуктивність
33.16 м Гн
Бренд
RTR Energia
Випробувальна напруга
4000 В
Виробник
RTR Energía S.L.
Втрати
40 Вт
RTF04000025134A Дросель для фільтрації 2,5 кВАр 400В 14% Антирезонансні (детюнінгові) низьковольтні дроселі для захисту конденсаторів від впливу вищих гармонічних складових. Виготовляються з обвитками : провід або фольга. Коефіцієнт розлаштування 7%(189Гц), 14%(134Гц), 5,67%(210Гц). Підключаються послідовно з конденсатором. Конденсатор має бути узгоджений з дроселем по ємності (утворювати резонансний контур певної частоти) та по напрузі. Дроселі мають давачі температури з нормально замкнутим контактом. Лінійність 1,8In
Characteristics
Індуктивність
Бренд
RTR Energia
Випробувальна напруга
4000 В
Виробник
RTR Energía S.L.
Втрати
40 Вт
Габаритні розміри
Див інструкцію або креслення мм
Кількість фаз
3
Країна походження
Іспанія
Країна реєстрації бренду
Іспанія
Матеріал обмотки
мідний провід
Номінальна напруга
400 В
Номінальна потужність, кВАр
2.5
Перевантаження
1.07 In А
Резонансна частота
134Гц (14%)