Модель: BR32P/2030C
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
3200 А
Товщина
30 мм
Ширина
120 мм
Довжина
2030 мм
BR32P/2030C профільна мідна шина 30х120х2030 мм для систем розподілу до 3200А
Characteristics
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
3200 А
Товщина
30 мм
Ширина
120 мм
Довжина
2030 мм
∆T 30 °C
3129 A
∆T 50 °C
3694 A