Модель: BR16P/2030C
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
1600 А
Товщина
30 мм
Ширина
50 мм
Довжина
2030 мм
BR16P/2030C профільна мідна шина 30х50х2030 мм для систем розподілу до 1600А
Characteristics
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
1600 А
Товщина
30 мм
Ширина
50 мм
Довжина
2030 мм
∆T 30 °C
1477 A
∆T 50 °C
1832 A