Модель: BA40P/2325
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
4000 А
Товщина
30 мм
Ширина
180 мм
Довжина
2325 мм
BA40P/2325 профільна алюмінієва шина 30х180х2325 мм для систем розподілу до 4000А
Characteristics
Бренд
Аl-Cu System
Номінальний струм
4000 А
Товщина
30 мм
Ширина
180 мм
Довжина
2325 мм
∆T 30 °C
3950 A
∆T 50 °C
4562 A