Модель: 1904315-L442
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
Italweber
Відключаюча здатність
50 кА
Вага
2.7 кг
Втрати
190 Вт
Діаметр
85 мм
1904315-L442 Запобіжник FMT 315А 7,2кВ з бойком l= 442 мм
Characteristics
Бренд
Italweber
Відключаюча здатність
50 кА
Вага
2.7 кг
Втрати
190 Вт
Діаметр
85 мм
Довжина
192 мм
Контакти
срібло
Країна походження
Італія
Країна реєстрації бренду
Італія
Матеріал корпусу
кераміка
Номінальна напруга
7.2 В
Номінальний струм
315 А
Стандарти
CEI 32-3, IEC 60282-1, DIN 43625
Температура експлуатації
-40...+40 °C