Модель: ECX 3055N-110L
Есть в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
COMEPI
Гарантійний термін
12 місяців
Діаметр кріпильного отвору
0.75 ... 2.5 мм
Колір
Білий
Країна походження
Італія
ECX 3055N-110L Світлодіодна лампа 110В AC/DC біла
Characteristics
Бренд
COMEPI
Гарантійний термін
12 місяців
Діаметр кріпильного отвору
0.75 ... 2.5 мм
Колір
Білий
Країна походження
Італія
Країна реєстрації бренду
Матеріал
Пластик
Монтажне положення
На основу
Робоча напруга
110
Стандарти
CE, cULus, IMQ, EAC
Ступінь захисту
IP20
Температура експлуатації
-25...+70 °C