Модель: SMT-ED12-R12-V3
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Імпульсний вхід
<40
Бренд
IMO
Вага
0.220 кг
Високочастотний вхід, Hz
1000 (I1), 500/500 (I1/I2) Гц
Висота
90 мм
SMT-ED12-R12-V3 Інтелектуальне реле iSmart V3, 8 входів/4 виходи, 12VDC, з дисплеем
Characteristics
Імпульсний вхід
<40
Бренд
IMO
Вага
0.220 кг
Високочастотний вхід, Hz
1000 (I1), 500/500 (I1/I2) Гц
Висота
90 мм
Власне споживання
2 Вт
Глибина
59.6 мм
Кількість аналогових входів
2 шт
Кількість цифрових виходів
4 шт
Кількість цифрових входів
8 шт
Країна походження
Велика Британія
Країна реєстрації бренду
Велика Британія
Мін. Струм цифрових виходів
0,2m А
Максимальний струм цифрових виходів
8 (R), 2 (I) А
Напруга входу
30 (постійного струму) В
Напруга живлення
12 (постійного струму) В
Серія
SMT
Температура експлуатації
-10...+60 °C
Температура зберігання
-40...+70 °C
Тип монтажу
На DIN-рейку
Ширина
72 мм