Модель: EF200-24R5
Нет в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
nVent HOFFMAN
Вага
0.45 кг
Висота
125 мм
Гарантійний термін
12 місяців
Зовнішня установка
Можлива
EF200-24R5* Вентилятор з фільтром 125х125,230В,19Вт,повітряний потік 61м3/год, 24В DC, IP54
Characteristics
Бренд
nVent HOFFMAN
Вага
0.45 кг
Висота
125 мм
Гарантійний термін
12 місяців
Зовнішня установка
Можлива
Країна походження
Румунія
Країна реєстрації бренду
США
Матеріал
Термопластик, UL94V0, стійкий к УФ
Напруга живлення
24 В
Номінальний струм
0.21 А
Повітряний потік
44
Потужність повітряного потоку
61 м³/год м³/год
Рівень шуму
44 Дб
Розмір вирізу
125 × 125 мм
Ступінь захисту
IP54
Ступінь фільтрації
0,88
Температура експлуатації
-15 -+55 °C
Тип
Фільтруючий вентилятор
Тип аксесуара
Вентиляція
Тип установки
Без гвинтів
Фільтр
G3
Фінішне покриття
RAL 7035
Ширина
125 мм