Модель: STB202008
Есть в наличии
Характеристики: (смотреть все)
Бренд
nVent HOFFMAN
Вага
1.8 кг
Висота
80 мм
Гарантійний термін
12 місяців
Глибина
200 мм
Розподільча коробка із нержавіючої сталі 200х200х80мм IP66 nVent Hoffman (STB202008) призначена для захисту електричних компонентів від механічних пошкоджень, впливу зовнішнього середовища та організації легкого доступу до електричних з'єднань. Серія STB добре підходить для вимогливих внутрішніх умов.
Особливості:
  • висока міцність та довговічність
  • для вимогливих внутрішніх умов
  • герметичність
  • захист від вогню
  • електромагнітна сумісність (ЕМС)
  • захист: IP 66 | ТИП 4, 12 | IK 08.
  • гнучкість монтажу
  • легкість заземлення
  • універсальність використання
Конструкція корпусу:
  • зігнутий і зварений швом
  • чотири отвори діаметром 8,5 мм для кріплення до стіни
  • чотири шпильки M6×13 для кріплення нижніх профілів/монтажної пластини
  • заземлювальні шпильки M8x18 мм на корпусі та кришці
Характеристики:
  • матеріал: м’яка сталь
  • товщина металу, мм: 1,2
  • покриття: структуроване порошкове
  • колір: світло-сірий RAL 7035
  • ширина, мм: 200
  • глибина, мм: 80
Characteristics
Бренд
nVent HOFFMAN
Вага
1.8 кг
Висота
80 мм
Гарантійний термін
Глибина
200 мм
Країна походження
Румунія
Країна реєстрації бренду
США
Матеріал
Листова сталь 1.2 мм
Покриття
Прокладка
Поліуретанова прокладка
Ширина
200 мм